CiekawostkiLudzieWydarzenia

Jak było na ŚTK 2017 – fotorelacja

Mało czasu – dużo zajęć. Stąd dopiero teraz na moim blogu nieco obszerniejsza fotorelacja z 3. Śląskich Targów Książki, które w dniach 10-12 listopada 2017 odbyły się w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Jak co roku organizatorem tych targów była warszawska firma Murator Expo, a na ręce szefa – Jacka Oryla – od razu składam serdeczne podziękowania za przygotowanie niezależnego stoiska, które w czasie tych targów zagospodarowałem szyldem

DARIUSZ REKOSZ
www.spotkania.rekosz.pl

Dzięki bardzo dobrej współpracy z panią Dorotą Sadowińską-Rzepką (Murator Expo) udało mi się zaprosić na stoisko wyjątkowych ludzi, a także czterokrotnie gościć na targowych scenach. Już o 10:15, w piątek 10 listopada, wystąpiłem na głównej arenie Targów z Magią Słowa, przed ponad dwustuosobową publicznością. Po południu na stoisku gościłem Grażynę Zielińską, a chwilę później Ewelinę Rubinstein. W międzyczasie zagospodarowałem scenę Forum 1, prezentując „Zakazane Książki”.

W sobotę targowa publiczność miała okazję spotkać się u mnie z Agatą Kołakowską oraz Edytą Świętek, które przyjechały do Katowic jako Black&White. Zaraz po nich swoje płyty i książki podpisywał Krzysiek Skiba, a na deser pojawili się Sławek Łosowski i Wojtek Korzeniewski (KOMBI). Ci dwaj ostatni panowie gościli po raz drugi na moim stoisku w niedzielne przedpołudnie.

Kolejnym gościem stoiska DARIUSZ REKOSZ byli Bronisław Cieślak, a zaraz po nim Ewa Wachowicz. Z tą dwójką pojawiłem się także na Forum 1, żeby ciekawą rozmową zaintrygować publiczność przed podpisywaniem książek. Najdłuższą kolejkę wywołał porucznik Borewicz, do którego przynoszono także prywatne pamiątki i kolekcjonerskie gadżety.

Trzecią edycję ŚTK (2017) uważam za bardzo udaną, a tuż po jej zakończeniu rozpocząłem przygotowania do kolejnej. Działo się? To zobaczycie, co czeka Was następnym razem! 🙂