CiekawostkiLudzieWydarzenia

Z Ewą Wachowicz w Międzyzdrojach

Na to spotkanie umawialiśmy się od dwóch lat! Albo produkcje telewizyjne, albo wyjazdy „wulkaniczne”, albo jeszcze inne okoliczności nie pozwalały nam wybrać się do Międzyzdrojów na spotkanie z publicznością, która w końcu 7 grudnia 2016 pojawiła się bardzo tłumnie w tamtejszym Domu Kultury.

Niemal 200 osób miało okazję wysłuchać, a przede wszystkim zobaczyć na własne oczy Najpiękniejszą Polkę AD 1992 – Ewę Wachowicz. Spotkanie zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna do spółki ze Stowarzyszeniem „Rodzina”.

Podróż do Międzyzdrojów rozpoczęliśmy na podkrakowskim lotnisku Balice kilka minut po 10:00 rano. Po międzylądowaniu w Warszawie, dotarliśmy do Goleniowa, skąd zabrano nas szybką taksówką do Hotelu Aurora (znakomita obsługa, genialne warunki!) w Międzyzdrojach. Tuż przed 18:00 pojawiliśmy się w głównej sali Międzynarodowego Domu Kultury (perfekcyjne przygotowanie!), aby bawić zgromadzoną rzeszę fanów programu „Ewa gotuje”, a także uchylić rąbka tajemnicy w temacie prywatnego życia Ewy.

Zainteresowanie spotkaniem było tak duże, że książki – „Sałatki”, „Ciasta” i wszystkie pozostałe – rozeszły się… jeszcze przed jego rozpoczęciem, a ich podpisywanie trwało dobrą godzinę. Nie zabrakło także wspólnych fotek i niespodzianki, którą dla Ewy przygotowała jedna z mieszkanek Międzyzdrojów. Był nią monodram, w którym zostałem statystą, a na tacy raz po raz pojawiały się różne produkty spożywcze 🙂

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe chwile w Międzyzdrojach – szczególnie Andżelice, która zaprosiła nas nad morze oraz towarzyszyła nam od momentu lądowania, aż do samego końca… Było wspaniale!