Ciekawostki

Kamila napisała recenzję

Mors, Pinky i zagadka LudolfinyZaprzyjaźniony z Morsem i Pinky portal internetowy www.junior.reporter.pl zaprezentował recenzję „zagadki Ludolfiny”. Jej autorem jest… kolejna dziewczyna. Jak tak dalej pójdzie, to uznam, że jestem twórcą literatury „dziewczyńskiej” 🙂

Kamila Krain (lat 17) w bardzo przystępny, ale i profesjonalny sposób opisała swoje wrażenia po przeczytaniu tej książki.

Na koniec podsumowała całą serię o przygodach szkolnych detektywów:
„Seria ta jest idealna dla młodych wielbicieli detektywów, kryminałów i sensacji. Dzięki niej zwykły nudny dzień zamieni się w zupełnie inny, pełen wrażeń i rozrywki. Książki Dariusza Rekosza napisane są w przystępny i zachęcający sposób, aż trudno znaleźć w nich wadę, co z pewnością jest atutem pośród różnorodnej literatury, którą serwują nam współcześni autorzy. Serdecznie polecam.”

Całą recenzję znajdziecie tutaj.

One Comment

  1. Nawet nie wie Pan jak miło mi zobaczyć Pana opinię o mojej recenzji – szczególnie dzisiaj – bardzo wyjątkowy prezent w dniu urodzin 🙂 Szczególnie moją ambicję połechtało to określenie „w profesjonalny sposób”, dzięki temu wiem, że robię coś w miarę dobrze. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, życzę dalszego natchnienia w opisywaniu przygód Morsa i Pinky (a może jakaś nowa seria gdzieś się Panu zrodzi w zakamarkach wyobraźni? 🙂 i mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję spotykać się z Pana książkami.

    PS. Z pewnością nie jest Pan twórcą literatury „dziewczyńskiej” 😉

Comments are closed.