md_limanowa01Trzy pomieszczenia (łącznie z korytarzem i klatką schodową) zapchane publicznością do granic możliwości oraz niesamowicie sympatyczna atmosfera – tak w skrócie mogę opisać środowe (17 lutego 2016) spotkanie, które poprowadziłem w Bibliotece w Limanowej.

Jego bohaterem był Marian Dziędziel.

Rozpoczęliśmy oczywiście od „Stawki większej niż życie”, w której znany i lubiany aktor debiutował. Pokazaliśmy fragment odcinka „Akcja >Liść dębu<„, po czym przez dwie godziny gadaliśmy o różnych kolejach życiowych – zarówno prywatnych, jak i zawodowych – tego nietuzinkowego osobnika. Nie zabrakło multimedialnych atrakcji, związanych między innymi z takimi filmami, jak: „Dom zły”, „Drogówka”, „Wesele” czy „Moje córki krowy”.

Największą niespodzianką (również dla Mariana) był chyba zwiastun najnowszego filmu, w którym aktor wystąpił, a który wejdzie do kin dopiero 8 kwietnia 2016. Mowa tu o filmie „Gejsza” (www.gejszafilm.pl), którego mam przyjemność być Rzecznikiem Prasowym.

Na koniec nie obyło się bez pamiątkowych fotografii oraz dedykacji, po które tłumnie ustawiła się znacząca część publiczności. Żałujcie, że was tam nie było!

md_limanowa02 md_limanowa03 md_limanowa04 md_limanowa05 md_limanowa06
md_limanowa07 md_limanowa08 md_limanowa09 md_limanowa10 md_limanowa11
md_limanowa12 md_limanowa13 md_limanowa14 md_limanowa15 md_limanowa16
md_limanowa17 md_limanowa18 md_limanowa19 md_limanowa20
md_limanowa21 md_limanowa22 md_limanowa23