plakat_mosir19 grudnia 2015 r. na hali MOSiR w Czeladzi (ul. Sportowa 2) odbędzie się 6 Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej – w tym roku z wyjątkową oprawą i zorganizowany w wyjątkowym celu. Istotą tej imprezy będzie zebranie środków finansowych, które zostaną przeznaczone na pomoc 3,5-letniej Emilce, mieszkance naszego Regionu.

Ponieważ samo kopanie piłki jest zajęciem trochę jednostajnym, zostałem poproszony o współorganizację Turnieju pod kątem towarzyszących imprez kulturalnych. No i się zaczęło…

Halę MOSiR „podzieliliśmy” na kilka sektorów. Na głównej (dużej) sali odbędą się wszystkie mecze turnieju oraz oficjalne rozpoczęcie imprezy i wręczenie nagród dla zwycięzców. Tam również poprowadzimy główną licytację przedmiotów zgromadzonych przez Organizatorów. Gwiazdą tej części imprezy będzie Nina Nocoń – prezenterka Telewizji Silesia TVS.

Sala kawiarniana (mniejsza), gdzie również stanie mini-scena, ugości publiczność chcącą podziwiać moc atrakcji, między innymi:

  • Jasełka, przygotowane przez SP nr 1 z Czeladzi
  • brawurowy pokaz tańca Hip-Hop
  • rewelacyjny pokaz tańców irlandzkich, czyli zespół Galway
  • Mix Bajek, czyli policyjny teatrzyk dla dzieci z Zawiercia
  • szałowy pokaz tańców Szkoły Tańca MARENGO

Na koniec wszyscy będziemy mogli poskakać, popląsać i wirować przy coverowych przebojach zespołu Jamajka.

Resztę atrakcji znajdziecie na załączonym plakacie, na którym zamieszczono także logotypy wszystkich organizatorów, sponsorów i partnerów Turnieju. Oprócz tego imprezę wsparli między innymi: Ewa Wachowicz, Krzysiek Skiba, Bronisław Cieślak, Darek Michalczewski, Grzegorz Skawiński, Artur Siódmak, Wiganna Papina, Bogdan Kalus, Arkadiusz Milik i wiele, wiele innych osób, których nie sposób tutaj wymienić.

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy w sobotę 19 grudnia 2015 chcieliby przyłączyć się do tej zacnej imprezy i pomóc w akcji potrzebującej dziewczynce! Startujemy o godz. 10:00.