LudzieWydarzenia

Legnica kocha Borewicza

borewicz_legnica01Dwa wozy milicyjne, specjalny oddział umundurowanych, sympatycznych panów i prawdopodobnie absolutny rekord frekwencji – to, w połączeniu z fenomenalną gościnnością, jaką zgotowała nam Dyrektor MBP w Legnicy, Pani Anna Gątowska – sprawiło nam (mnie, Bronisławowi Cieślakowi i Piotrowi K. Piotrowskiemu) przeogromną przyjemność, podczas spotkania, które odbyło się 15 czerwca 2015 r. o godz. 18:00.

Oprawa, organizacja, przygotowanie aspektów technicznych oraz przemiła atmosfera towarzyszyły nam przez ponad dwie godziny – od wejścia na imponującą salę (dawne miejsce spotkań masonów), aż do dedykacji, autografów i wspólnych fotek. A i to nie był koniec atrakcji! Kulminacją wizyty w Legnicy był bowiem powrót pana Sławka do Wrocławia. Odjechał… kremowym fiatem FSO 125p, w asyście pary umundurowanych milicjantów! Deja vu??? 🙂

Dzięki zaradności Pani Dyrektor w spotkaniu mogli również uczestniczyć niepełnosprawni mieszkańcy miasta – niesłyszących wspomagała osoba „migająca”, która bezbłędnie przekazywała nasze żarty, spostrzeżenia i ciekawostki z planu „07 zgłoś się”, z „Malanowskiego” i innych produkcji z udziałem Bronisława Cieślaka.

borewicz_legnica02 borewicz_legnica03 borewicz_legnica04 borewicz_legnica05
borewicz_legnica06 borewicz_legnica07 borewicz_legnica08 borewicz_legnica09
borewicz_legnica10 borewicz_legnica11 borewicz_legnica12 borewicz_legnica13
borewicz_legnica14 borewicz_legnica15 borewicz_legnica16 borewicz_legnica17