Twórczość

Grobowiec już na półkach

Dokładnie 22 kwietnia 2014 r. przypadła premiera mojej jubileuszowej (25-tej) książki – „Zagadka starego grobowca” – która ukazała się nakładem Grupy Wydawniczej FOKSAL (seria „z kotem” w dawnym W.A.B.). Bardzo podoba mi się okładka (świetna robota Oli Makowskiej), tekst został dopracowany przez redakcję, książka nie jest droga – jednym słowem – same atuty i zero negatywów 🙂

Wydawca na „plecach” okładki pisze tak:
„Przykre zrządzenie losu wywraca do góry nogami wakacyjne plany pewnego rodzeństwa. Zamiast wybrać się do egzotycznego kraju, Adam i Agnieszka lądują w małej warmińskiej wiosce.

Nowy krajobraz, nowe zajęcia i przyjaźnie pochłoną ich bez reszty. Ale warmińska wieś tylko z pozoru jest ostoją ciszy i spokoju. Niebawem dzieciaki wplączą się w elektryzującą przygodę. Spotkanie z tajemniczym mężczyzną naprowadzi je na ślad zagadki sprzed dekad, do której rozwiązania przyda się lotny umysł i… sportowy duch.

Czy zdążą rozwikłać zagadkę starego grobowca i udaremnić niecny plan bandy oprychów?”

Ale zaręczam, że to tylko czubek góry lodowej. W książce dzieje się dużo więcej, a w niektórych momentach obiecuję gęsią skórkę… Miłej lektury!!!