Wydarzenia

Piłkarska Warszawa

W dniach 15 i 16 listopada 2013 byłem w Warszawie. Gościłem w wielce sympatycznej Niepublicznej Szkole Podstawowej Nr 81, gdzie kilka miesięcy wcześniej poprowadziłem Warsztaty Detektywistyczne. Tym razem spotkaliśmy się w atmosferze wybitnie sportowej.

Przed południem 15-tego przeprowadziłem „szkolenie” z zakresu piłki nożnej. Pokazałem to, co można znaleźć w mojej książce „Piłka Nożna. O co w tym wszystkim chodzi?”, a następnie uczestników spotkania poddałem testowi. Ponieważ nagroda była tylko jedna, a maksymalną liczbę punktów zdobyło kilku uczniów – zwycięzcę wyłoniliśmy w drodze losowania.

Wieczorem, dokładnie o 20-tej, rozpoczęliśmy zmagania w ramach Nocy ze Sportem. Trzydziestu sześciu śmiałków podzielonych na dwie drużyny zmagało się z różnymi zadaniami (także ruchowymi), a blisko godziny 1 w nocy wszyscy ułożyli się do „snu”. Oczywiście, jak się można domyślić, wielu z nich w ogóle nie spało. Resztę możecie obejrzeć na poniższych fotkach. Wielkie brawa i podziękowania dla Pani Ani oraz pozostałych pań nauczycielek, które bawiły się razem z nami.