Wydarzenia

Nowa biblioteka – nowa Magia

Jest przestronna, kolorowa i pachnie świeżością. Z zewnątrz wygląda równie okazale. Nowa siedziba barcińskiej biblioteki była miejscem, gdzie 18 listopada 2013 r. poprowadziłem spotkanie zatytułowane „Magia Słowa”.

Na spotkaniu pojawiła się spora grupa młodych ludzi, którzy z zaciekawieniem obejrzeli dwugodzinną prezentację, zakończoną omówieniem mojego dorobku literackiego. Nie zabrakło także pytań od publiczności i autografów w książkach. Miłą niespodziankę sprawił mi działający w Barcinie „Fan Klub Dariusza Rekosza”, od którego otrzymałem specjalny dyplom. Podobny dokument, wraz z pokaźną publikacją dotyczącą Barcina i okolic wręczyła mi dyrektor biblioteki – pani Grażyna Szafraniak.

Barcin - Magia SłowaPo raz drugi mój przyjazd do Barcina uwieczniła także lokalna telewizja. Pan Bartek Uszko zrealizował bardzo sympatyczny materiał, który możecie obejrzeć klikając w zdjęcie, znajdujące się obok. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania, jak również pani Stanisławie Ciesielskiej, która opiekuje się Fan Klubem i przesłała poniższe fotografie.