Twórczość

Malutki jubileusik

Dokładnie siedem lat temu, wiosną 2005 r., napisałem pierwsze zdania, które później znalazły się w książce „Szkolny detektyw 1”, a następnie w „Mors, Pinky i tajemnica dyrektora Fiszera”.

Dziś – 23 maja 2012 r. – obchodzę mały jubileusz. Premierę zanotowała moja najnowsza DWUDZIESTA produkcja, zatytułowana „Czarny Maciek i tunel grozy”.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B.

Dziękuję szczególnie Oldze Reszelskiej – za ilustracje, Natalce Sikorze – za propozycję kontynuacji serii, oraz Oli Bieńko – za promocyjne wspieranie moich tytułów, a także wszystkim, którzy przyczynili się do szczęśliwego finału, jakim jest wydruk trzeciej części przygód Maćka i jego kumpli.

O czym jest ta książka?
Tym razem Maciek i jego paczka jadą w nagrodę do Zamku Komorowskich, który znajduje się w Suchej Beskidzkiej. Czeka tam na nich wiele niespodzianek, między innymi… sztuczna inteligencja, która ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Co wspólnego ma z tym wszystkim złamany długopis, samochód koloru jajecznicy oraz nauczyciel, który przepada bez wieści – dowiecie się zaglądając między okładki nowego „Maćka”.

Życzę miłej lektury! 🙂

 

3 Comments

  1. Gratulacje, a twierdziłeś, że nie pamiętasz o czym napisaleś 😉

Comments are closed.