Austeria Miejska w Sławkowie, do spółki z Miejskim Ośrodkiem Kultury, zaprosiła legendarnego odtwórcę takich ról, jak Hans Kloss czy Pan Samochodzik – pana Stanisława Mikulskiego, na wernisaż wystawy pamiątek po byłym Muzeum Hansa Klossa, które kiedyś znajdowało się w Katowicach.
Będę miał niewątpliwą przyjemność prowadzić tę imprezę, w czasie której Aktor dokona oficjalnego otwarcia wystawy, a następnie opowie o kulisach produkcji filmowych, w których brał udział. Spotkanie nasycone będzie elementami multimedialnymi, a zakończy je fenomenalna niespodzianka.
Ponieważ wstęp na spotkanie z panem Stanisławem jest wolny – zapraszam wszystkich chętnych, do stawienia się 17 września 2011 (sobota), o godz. 16:00, w budynku Austerii Miejskiej w Sławkowie (Rynek 2).