Wydarzenia

FC DR już działa!

Niesamowita wieść dotarła do mnie z Barcina. Ta sympatyczna miejscowość znajduje się na południe od Bydgoszczy i na wschód od Żnina, a jej największym atutem jest BIBLIOTEKA, którą odwiedziłem w piątek 1.04.2011.

To właśnie w murach tej zacnej placówki ukonstytułował się pierwszy w Polsce oficjalny Fan Klub Dariusza Rekosza, powołany przez Dyskusyjny Klub Książki przy oddziale dla dzieci. Ale Fan Klub nie zamierza ograniczać się tylko i wyłącznie do mojej twórczości, skierowanej do młodych czytelników… I nie jest to także spóźniony Prima Aprilis…

Wiadomość dotarła do mnie w sobotę i brzmiała mniej więcej tak:
„Wczorajsze spotkanie 1 kwietnia 2011 roku w bibliotece w Barcinie zainspirowało nas, czyli DKK przy oddziale dla dzieci i młodzieży, do stworzenia Fan Klubu pańskiej osoby. W dniu dzisiejszym tj. 2 kwietnia br. spotkaliśmy się aby przedyskutować pańską literaturę, którą z wielką przyjemnością przeczytaliśmy. Następnie wpadłyśmy na pomysł aby stworzyć specjalnie dla Pana pracę plastyczno-poetycką, aby uczcić Pana geniusz, kunszt i talent do pisania zawiłych, zaskakujących i niezapomnianych kryminałów. Zapewniamy Pana, że nasz Fan Klub będzie propagował pańską literaturę. Dnia 11 kwietnia mamy zamiar hucznie świętować pańskie urodziny w naszej bibliotece. Pana książki wywołały w nas pozytywne emocje, zmuszając do refleksji nad własnym życiem. Żywimy nadzieję, że utworzenie przez nas Fan Klubu Dariusza Rekosza przyjmie pan z aprobatą i nie wniesie protestu do Instytutu Książki. W załączeniu przesyłamy naszą pracę i mamy nadzieję, że spodoba się ona Panu.”

Uzyskawszy zgodę na zamieszczenie powyższej wiadomości, dowiedziałem się również, że w chwili obecnej Fan Klub liczy 10 członków i jest w posiadaniu 5 pozycji książkowych mojego autorstwa. Padła deklaracja, że kolejne książki zostaną zakupione… wnet.

Z mojej strony Fan Klub otrzyma każdy rodzaj wsparcia, na jaki w danej chwili będzie sobie można pozwolić. W ten sposób odległość 400 km zmniejszyła się do jednego… maila. W załączeniu – możecie obejrzeć fotkę założycielek i wykonaną przez nie pracę.

4 Comments

  1. Ja też chce być w tym fan clubie do kogo sie głosić?

  2. Można się zgłosić na stronie Dyskusyjnego Klubu Książki w Barcinie w oddziale dziecięcym, lub skontaktować się ze Sławomirą Ciesielską.

  3. Jest Pan świetnym pisarzem i sądzę, że FC.DR jest najlepszym prezentem dla Pana twórczości ; )
    Gratuluje i pozdrawiam ; )

Comments are closed.