Ciekawostki

Zrób zdjęcie i wygraj nagrodę!

Firma Cenega – oficjalny dystrybutor gry komputerowej „Polskie Imperium” – ogłasza konkurs na super fotografię z obchodów 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem.

Co trzeba zrobić?

Weź udział w obchodach 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem, zrób zdjęcie podczas imponującej rekonstrukcji walk i wygraj Edycję Kolekcjonerską Polskiego Imperium oraz wieczną sławę!

Ogłaszamy konkurs na najlepszą fotografię tegorocznej rekonstrukcji Bitwy pod Grunwaldem. Została już uruchomiona strona www.fotogrunwald.pl , na której od 17 lipca do 10 sierpnia będzie można umieszczać swoje zdjęcia. Jury wybierze spośród nich pięć najlepszych, a autorzy wygrają wspaniałe nagrody. Nie tylko otrzymają Edycję kolekcjonerską Polskiego Imperium, ale przede wszystkim ich zdjęcia trafią do polskiego wydania gry- pojawią się zarówno w instrukcji, jak i na płycie z grą! O tak prestiżowe wyróżnienie z pewnością zapragnie zawalczyć wielu amatorów historii i fotografii.

To jednak nie jedyna promocja związana z nadchodzącą premierą strategii o potędze państwa polskiego! Podczas obchodów grunwaldzkich rozdawane będą ulotki ze specjalnym kodem dającym atrakcyjną zniżkę na zakup gry w sklepie Cenega.

 Zapraszamy na obchody 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem i zapierającą dech w piersiach rekonstrukcję walk. Takiego widowiska i okazji na wspaniałe nagrody nie można przegapić!

 Dokładny opis akcji oraz regulamin znajdują się na stronie www.fotogrunwald.pl

 Informacja o promocji dostępna będzie także na miejscu obchodów – rozdawane będą ulotki o akcji Fotogrunwald.