Wydarzenia

Na Targach Książki dla Dzieci i Młodzieży

Sobotę – 20 lutego 2010 – spędziłem bardzo pracowicie. Dziewiętnaście godzin na nogach, z czego jedenaście za kółkiem. Pozostałe osiem, to wizyta na Targach Książki dla Dzieci i Młodzieży, które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Chociaż wydawnictwo WAB zaplanowało dla mnie jedynie godzinkę na spotkanie się z czytelnikami Czarnego Maćka i podpisywanie książek, to zainteresowanie tym tytułem było tak duże, że na stoisku „Strych z książkami” spędziłem grubo ponad 3 godziny.

A co oprócz tego? Wizyty u innych wydawców, miłe, rzeczowe i konkretne rozmowy oraz wspólne zdjęcia między innymi z: Joanną Papuzińską, Bohdanem Butenko, Elżbietą Butlewską, Marią Kulik, Wojciechem Widłakiem, Wiesławą Jędrzejczyk, Iwoną Pakułą, Olgą Reszelską, Romkiem Pawlakiem, Elizą Piotrowską, Joanną Wyczółkowską-Gacą, Elżbietą Zubrzycką, Anną Czerwińską-Rydel, Igorem Górewiczem, Anną Mieszałą oraz tysiącem innych sympatycznych osób, które serdecznie pozdrawiam!

Z targów przywiozłem garść rewelacyjnych książek (niemal wszystkie z dedykacjami autorów i ilustratorów) oraz prawie pół setki zdjęć, które możecie obejrzeć poniżej.