gru 27
2014

rekosz2Celem zwiększenia czytelności oraz aby uwypuklić główne aspekty moich działań, postanowiłem przebudować oficjalną stronę internetową REKOSZ.PL. Zmieniło się niemal wszystko. Po pierwsze – co jest od razu zauważalne – zmienił się layout strony. Po drugie – niektóre podstrony zostały skomasowane, inne – otrzymały jedynie nowy wygląd (zachowując poprzednią funkcjonalność). No i na koniec – pojawiły się nowe zakładki. Tam, gdzie było to wskazane – dodałem linki do moich innych stron WWW. A to wszystko w czytelnym i logicznym układzie.

Mam nadzieję, że REKOSZ.PL po liftingu przypadnie Wam do gustu…

Autor Dariusz Rekosz

gru 26
2014

Gringo w Amazonii

Ciekawostki Komentarze wył.

Prowadził „WC Kwadrans” oraz kilka innych programów telewizyjnych. Potem stał się podróżnikiem i trochę pisarzem. O Wojciechu Cejrowskim i jego książce „Gringo wśród dzikich plemion” napisałem na łamach Dziennika Zachodniego (Polska The Times) w środę 24.12.2014 r.

Pozycja ukazała się nakładem wydawnictwa Bernardinum.

Autor Dariusz Rekosz

gru 19
2014

O deportacjach Polaków w głąb Rosji, które miały miejsce w czasie drugiej wojny światowej, napisano już tony książek, esejów, opracowań i artykułów. Książka pana Andrzeja Ciska – „Nieludzka ziemia w oczach dziecka” – jest książką „trochę inną”. Dlaczego? Przekonajcie się sami. Pozycję rekomenduję na łamach Dziennika Zachodniego (Polska The Times) w piątek 19 grudnia 2014 r.

Autor Dariusz Rekosz