Gru 27
2013

Roland Topor – francuski mistrz czarnego humoru – rozśmiesza, intryguje, prowokuje, skłania do przemyśleń. Książkę tego nietuzinkowego autora – „Cztery róże dla Lucienne” – zawierającą kilkanaście zgrabnie napisanych opowiadań, polecam na łamach Dziennika Zachodniego (Polska The Times) w piątek 27 grudnia 2013.

Życzę miłej lektury!

Autor Dariusz Rekosz

Gru 20
2013

Szanowni Państwo!

Z prawdziwą przyjemnością informuję, że w dniu dzisiejszym (tj. 20.12.2013) otrzymałem oficjalną nominację do nagrody Człowiek Roku 2013 w DG.

O nominacji poinformowały już lokalne media (Dziennik Zachodni – Polska The Times) – w załączeniu przedstawiam odpowiedni materiał.

Z góry dziękuję wszystkim, którzy oddadzą na mnie swój głos 🙂

Autor Dariusz Rekosz

Gru 20
2013

Lubię utwory Edgara Allana Poe. Chociaż głównie są to opowiadania, to mają specyficzny klimat i potrafią wywołać gęsią skórkę. „Złoty żuk” – który rekomenduję w piątkowym (20.12.2013) wydaniu Dziennika Zachodniego (Polska The Times) – jest trochę inny. Zagadka, tajemnica, piracki list i poszukiwanie skarbu. Polecam, żeby wybrać się z bohaterami książki na wyspę Sullivan i odnaleźć trochę złotych monet…

Autor Dariusz Rekosz

Gru 19
2013

Skarb Królów - potwierdzenie rejestracji wniosku17 grudnia 2013 roku Klaudia Buchacz z Radia ESKA jako pierwsza podała do publicznej wiadomości, że moja książka „Skarb Królów” doczekała się wniosku o dofinansowanie ekranizacji, który rozpatrywał będzie Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Naszej krótkiej rozmowy w tym temacie możecie wysłuchać tutaj.

Uprasza się o trzymanie kciuków 🙂

Autor Dariusz Rekosz