gru 05
2014

tvs_minuta_kloss5 grudnia 2014 był kolejnym dniem, gdy zdałem sobie sprawę, iż wśród polskich „świecznikowych” polityków roi się od idiotów i ludzi nie mających dystansu do sztuki. A stało się to za sprawą sprzeczki o sejmową minutę ciszy, którą zaproponowano w związku z pogrzebem Stanisława Mikulskiego.

O moje zdanie na ten temat zapytał Arkadiusz Loska (Telewizja Silesia – TVS). Co odpowiedziałem? Materiał możecie obejrzeć tutaj.

Autor Dariusz Rekosz

sie 25
2014

mail_sztukater24 kwietnia 2014 zamieściłem wpis o wyjątkowo chamskim działaniu pewnego portalu, który chcąc mnie zaprosić na literacką imprezę (Strzelin), wrzucił mnie do worka z napisem „dzicz z buszu” (do dziś nie wiem dlaczego). Wpis mój, który znajdziecie tutaj opublikowałem ku przestrodze innych, żeby nie dali się namówić na „wspaniałą imprezę”.

Czytaj dalej »

Autor Dariusz Rekosz

kwi 28
2014

mail_sztukaterZ reguły jestem odporny i nieczuły na zaczepki, docinki i trywialny brak szacunku. Goszcząc w różnych miejscach – szczególnie mam tu na myśli centra handlowe – i podpisując swoje książki, często spotykam się ze wzrokiem klientów, który mówi: „o! jaka łysa hostessa!” Nie należę do autorów „roszczeniowych”, którym wydaje się, że wszystkie działania marketingowe wydawcy powinny być ukierunkowane tylko na nich – nie wychodzę z założenia „bo mi się należy”…

Czytaj dalej »

Autor Dariusz Rekosz