Lis 20
2017

Tydzień po rozpoczęciu 3. Śląskich Targów Książki, które odbyły się w Katowicach w dniach 10-12 listopada 2017, na łamach Dziennika Zachodniego (Polska The Times – 17.11.2017) ukazał się obszerny artykuł, który krótko podsumował wydarzenia, jakie miały miejsce dzięki mojemu osobistemu zaangażowaniu. Jest w nim mowa o organizacji stoiska, o spotkaniach, które się na nim odbyły oraz o eventach scenicznych z Bronisławem Cieślakiem i Ewą Wachowicz. Są również fotografie, których więcej znajdziecie w internetowym wydaniu DZ.

Autor Dariusz Rekosz

Lis 20
2017

W przeddzień rozpoczęcia trzeciej edycji Śląskich Targów Książki (9.11.2017), które jak co roku odbywały się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, wraz z prezesem firmy Murator Expo – Jackiem Orylem – pojawiłem się w Telewizji Silesia TVS, aby zaprosić na to wydarzenie. Program prowadziła Nina Nocoń.

Materiał możecie obejrzeć tutaj.

Autor Dariusz Rekosz

Lis 03
2017

Muszę przyznać, że oniemiałem, gdy w moim mieszkaniu pojawiła się książka, zatytułowana „Budka Suflera. Memu miastu na do widzenia. Muzyka – miasto – ludzie”. Nie dość, że monstrualny olbrzym, to jeszcze wykonana z dbałością o szczegóły i wzbogacona milionem unikatowych fotografii. No, ale jeżeli ktoś porywa się na napisanie biografii zespołu, występującego na polskiej scenie muzycznej nieprzerwanie od roku 1974 aż do 2014, to trudno spodziewać się popłuczyn, rodem z kolorowych gazet. Książkę Jarosława Sawica rekomenduję w piątek 3 listopada 2017 na łamach Dziennika Zachodniego (Polska The Times).

Autor Dariusz Rekosz

Paź 20
2017

„Obiady” (PROMISS 2017) to absolutny hit, stojący od niedawna na moich domowych, księgarskich regałach! Pachną, smakują, ekscytują… Ewa Wachowicz zamieściła w książce 82 receptury i każdą z nich warto wypróbować. Są tu i przystawki, i zupy, i drugie dania, a nawet dodatki i desery. Koniecznie musicie mieć tę pozycję! Książkę rekomenduję na łamach Dziennika Zachodniego (Polska The Times) w piątek 20.10.2017 (nazajutrz po urodzinach Ewy 🙂 ).

Autor Dariusz Rekosz