Sty 16
2018

Gapiszon natknął się na tajemniczą paczkę, przewiązaną czerwoną wstążką i rozpoczął żmudne poszukiwanie właściciela. Co z tego wynikło? O tym już musicie się przekonać sami. Wydawnictwo Zielona Sowa po raz kolejny trafiło w gust najmłodszych czytelników, prezentując zupełnie nowe przygody Gapiszona, wymyślonego dawno, dawno temu przez Bohdana Butenkę. Książkę zatytułowaną „Gapiszon i tajemnicza paczka” rekomenduję na łamach Dziennika Zachodniego (Polska The Times) w piątek 12 stycznia 2018.

Autor Dariusz Rekosz

Sty 11
2018

Pani Edyta Zakrzewska – szefowa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świebodzinie – zaprosiła mnie wraz z Bronisławem Cieślakiem i Piotrem K. Piotrowskim na spotkanie z cyklu „07 zgłasza się…”, które odbyło się w siedzibie biblioteki 27 października 2017 r. Opowiadaliśmy nie tylko o poruczniku Borewiczu i detektywie Malanowskim. Było też o „Znakach szczególnych”, serialu „Mrok” oraz życiu prywatnym „pana porucznika”.

Czytaj dalej »

Autor Dariusz Rekosz

Sty 11
2018

Niesamowite zainteresowanie towarzyszyło spotkaniu, na które 18 października 2017 r. wybraliśmy się z Grażyną Zielińską do Międzyzdrojów. Tamtejsza Biblioteka – zgodnie ze swoimi wysokimi standardami – zadbała o najdrobniejszy aspekt naszego pobytu nad morzem, dzięki czemu opowieści o serialach „Ranczo” oraz „Na dobre i na złe” odbyły się w wyjątkowym klimacie.

Czytaj dalej »

Autor Dariusz Rekosz

Gru 31
2017

Życzę najbliższym i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób są mi przychylni, aby nie zabrakło Wam wytrwałości, konsekwencji i szczęścia w zaplanowanych poczynaniach. Niech sprzyjają Wam ludzie, okoliczności i czas. A gdy staniecie twarzą w twarz z przeciwnościami losu, to pamiętajcie – nic nie dzieje się bez przyczyny. Cieszcie się każdym dniem i – powtarzając za klasykiem – niech Moc będzie z Wami.

Dariusz Rekosz na łamach Dziennika Zachodniego – 29.12.2017.

Autor Dariusz Rekosz