Mar 06
2018

Są piękne!

Pięknie odświeżone, pięknie na nowo wydrukowane, pięknie dodatkowo zilustrowane. Wydawnictwo Esteri wypuściło właśnie na rynek moją sztandarową serię książkową „Mors, Pinky i…”, którą debiutowałem w roku 2007 (wcześniej jako „Szkolny detektyw”, 2005). Wznowiono od razu trzy pierwsze części: „Mors, Pinky i tajemnica dyrektora Fiszera”, „Mors, Pinky i zaginiony sztandar” oraz „Mors, Pinky i trzynasta komnata”, ale z przecieków wiem już, że trzy kolejne są właśnie przygotowywane.

Czytaj dalej »

Autor Dariusz Rekosz

Mar 06
2018

Bardzo lubię wywiady, które przeprowadza ze mną Magda Mleczko (Chilli Zet). Jest do nich zawsze świetnie przygotowana i wie, o co zapytać. Nie inaczej było 23 lutego 2018, gdy na antenie swojej audycji zaprezentowała książkę „Pocztówka z Toronto 2” (Wyd. Szara Godzina, 2018).

Rozmawialiśmy między innym i o tym, jak to zrobić, żeby napisać kontynuację powieści, która kończy się „aż za dobrze”. Przypominam, że książkę (w promocyjnej cenie) można nabyć na www.sklep.rekosz.pl

Autor Dariusz Rekosz

Lut 16
2018

Ponad rok temu skończyłem pisać drugą część mojej powieści „Pocztówka z Toronto”, która doczekała się dwóch wydań (Egmont – 2013 oraz Bernardinum – 2015). Wydawnictwo Szara Godzina zdecydowało się na edycję „Pocztówki z Toronto 2” i jej sprzedażową prapremierę 21 lutego 2018 – w dniu katowickiego koncertu zespołu Bars & Melody. Dlaczego? O tym już musicie przekonać się sami, zaglądając między okładki rekomendowanej pozycji, o której piszę na łamach Dziennika Zachodniego (Polska The Times) w piątek 16.02.2018.

Autor Dariusz Rekosz

Lut 12
2018

Właśnie wystartował!

Pod adresem www.sklep.rekosz.pl znajdziecie możliwość zamówienia (w dobrych cenach!) produktów (na razie książek), sygnowanych moim imieniem i nazwiskiem. A wśród nich – długo wyczekiwana – druga część bestsellerowej powieści „Pocztówka z Toronto” (tym razem z numerkiem 2).

Serdecznie zapraszam!

Autor Dariusz Rekosz